Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas lazeriuDauguma žmonių sutinka, kad graži šypsena – neatsiejama nepriekaištingos išvaizdos dalis. Bet neužtenka, kad dantys būtų sveiki ar lygūs, ne mažiau svarbu, kad jie būtų ir balti. Kaip to pasiekti?

Dažniausiai odontologai rekomenduoja dantų balinimą lazeriu. Tai estetinė odontologinė procedūra, kurios metu pašviesinamas dantų paviršius. Pristatome pagrindinius šio metodo privalumus:

  • Dantų balinimas lazeriu – saugus. Galite nesibaiminti, kad bus pažeisti dantys, dantenos, liežuvis ar minkštieji burnos audiniai (taip gali nutikti balinant dantis namuose). Kadangi dantų balinimas atliekamas odontologo kabinete, specialistas ne tik garantuoja, kad bus pasiektas pageidaujamas rezultatas, bet ir užtikrina, kad nebus jokio neigiamo poveikio.
  • Rezultatas – ilgalaikis. Žinoma, jei laikysitės rekomendacijų: ribosite dažančių maisto produktų vartojimą, nepiktnaudžiausite kava, juodąja arbata, raudonu vynu bei gazuotais gėrimais. Be abejonės, reikėtų atsisakyti ir rūkymo. Ne mažiau svarbu tinkamai rūpintis savo dantų higiena: valyti dantis dukart per dieną su dantų pasta bei šepetėliu, naudoti dantų siūlą bei dantų skalavimo skystį, bent 1-2 kartus per metus kreiptis į odontologą dėl profesionalios burnos higienos. Jei atsakingai rūpinsitės savo dantų išvaizda, dantų balinimas padės dar ilgai džiaugtis baltais, spindinčiais dantimis.
  • Dantų balinimas lazeriu – efektyvus. Dantys pašviesinami net per 8 šviesumo skales. (Pavyzdžiui, „balinant“ dantis dantų pastomis ar skalavimo skysčiais, turinčiais abrazyvinių medžiagų, dantys geriausiu atveju pašviesėja tik per 1 šviesumo skalę).
  • Procedūra – vienkartinė ir trumpai trunkanti. Odontologo kabinete užtruksite ne ilgiau nei valandą (arba net dar trumpiau). Paprastai užtenka vieno arba dviejų vizitų. Tad tai puikus sprendimas nuolat skubantiems ir laiko neturintiems žmonėms.

Norėdami suteikti objektyvią informaciją, pristatysime ir dantų balinimo lazeriu trūkumus:

  • Kai kurie pacientai nurodo, kad didžiausias trūkumas – kaina. Dantų balinimas lazeriu yra brangesnis, palyginus su kitais dantų balinimo būdais. Kita vertus, kaina vis tiek yra prieinama daugumai pacientų. Juk grožis reikalauja aukų, tiesa?
  • Dantų balinimas lazeriu nėra labai maloni procedūra, ypač jei pacientas ir taip skundžiasi dantų bei dantenų jautrumu. Be to, ir po procedūros kelias dienas gali išlikti nemalonūs pojūčiai, tokie kaip dantenų perštėjimas ar jautrumas karščiui, šalčiui bei rūgštiems ar saldiems maisto produktams. Kita vertus, ir kiti dantų balinimo būdai (dantų balinimas specialiomis juostelėmis, geliais ar kapomis) pasižymi tais pačiais trūkumais.

Kaip matote, dantų balinimas Kaune turi daugiau privalumų nei trūkumų. Tikrai rekomenduojame pasinaudoti šia procedūra, jei norite aplinkinius kerinti savo balta šypsena. Juk besišypsantis žmogus visada yra simpatiškesnis ir patrauklesnis, su juo noriau bendraujama. Baltesni dantys gali jums padėti labiau pasitikėti savimi ir lengviau užmegzti ryšius su kitais žmonėmis. Vienišiams norime priminti: „šypsokis, nes niekada negali žinoti, kas įsimylės tavo šypseną!“