8 faktai apie depiliaciją lazeriu

Jei svarstote plaukų šalinimą lazeriu, verta sužinoti svarbius faktus. Labai svarbu sužinoti visus faktus ir galimus šalutinius poveikius. Šiais laikais yra labai didelis plaukų šalinimo būdų ir metodų pasirinkimas, tačiau depiliacija lazeriu Vilniuje yra vienas mėgstamiausių ir vienas iš nedaugelio būdų atsisveikinti su nepageidaujamais plaukeliais visam gyvenimui. 

Toliau, praktika patikrinti, faktai apie epiliaciją lazeriu. 

  1. Skausmas

Procesas skamba skausmingai, tačiau tai tikrai taip nėra. Plaukų šalinimas lazeriu veikia per plauko pigmentą siunčiant lazerio šviesą. Ta šviesa virsta šiluma, kuri pažeidžia plauko svogūnėlį.  Jeigu plaukeliai šalinami iš jautrios vietos, tokios kaip, nosies, smakro ar smilkinių zonos, skausmas gali būti labai aštrus, bet tuo pačiu labai greitas. 

  1. Kantrybė

Po pirmosios procedūros reikia laukti dvi ar tris savaites, kad pamatytumėte skirtumą. Reikalingos 8-12 procedūrų norint gauti visą rezultatą. Dažniausiai, rezultatai pamatomi po dviejų procedūrų, kitaip – 8 savaičių. Tarpai tarp procedūrų turi būti vienodi ir apsilankymai tolygūs. Tokiu būdų pasieksite maksimalių rezultatų.

  1. Greitis 

Tai, labai greitas procesas! Tarkim viso veido epiliacija trunka 20 min, kartu su konsultacija, pokalbiu pradžioje ir makiažo nuvalymu. 

  1. Sportas

Kaip žinia, šiluma jūsų odoje išlieka 24 valandas, todėl sportuoti, degintis saulėje ar soliariume, maudytis karštame duše yra labai nepatartina arba netgi draudžiama. Nesilaikant remonedacijų, galimi šalutiniai poveikiai, tokie kaip: odos dėmės. 

  1. Odos tipas

Plaukų šalinimas lazeriu veikia visiem odos tipams, tačiau plaukai turi būti ganėtinai tamsūs. Specialios technologijos leidžia pašalinti plaukus ir nuo tamsios ir nuo šviesios odos, tačiau dėl pačio plauko spalvos gali kilti problemų. Reikėtų pasikonsultuoti su specialistu ir jis pasakys, kiek šansų ir kokia tikimybė, panaikinti plaukelius. 

  1. Daugiau naudos

Plaukų šalinimas lazeriu turi daugiau nei vieną naudą. Lazeris taip pat gali padėti panaikinti ir įaugusius plaukelius. Be to, kad panaikina plaukelius kurie vis atsinaujina, kad nebeaugtų, taip[ pat garantuojamai panaikina įaugusius plaukelisu, kurie atsirado plaukelių skutimo metu. 

  1. Po epiliacijos

Norint turėti geriausius rezultatus ir nesulaukti pašalinių poveikių, gali tekti keisti kasdieninę rutiną ir keisti kai kuriuos produktus, kuriuos naudojame kasdien.

Dvi savaites prieš ir po procedūros patartina nenaudoti pilingų ir nesitepti savaiminio įdegio kremais. 

  1. Saulė

Po procedūros specialistas pasakys ko vengti ir kaip elgtis, kad viskas būtų gerai, tačiau turite žinoti ir nusiteikti nuo pat pradžių, kad saulės reikėtų vengti ir prieš ir po procedūros. Jeigu esate gerokai idegusi taip pat nėra gerai. Gali tekti palaukti, kol įdegis išnyks.

Kalbant apie visus depiliacijos ir epiliacijos būdus, verta labai gerai pasidomėti ir išsiaiškinti, koks metodas jums tinka, o kuris gali būti netinkamas. Kalbama tiek apie odos tipą, tiek apie pačia sveikatą. Geriausias patarimas būtų nueiti į artimiausią ir gerus atsiliepimus turintį grožio saloną, kuriame teikiamos visos tokios paslaugos.

Po vizito, po konsultacijos žinote, kokį metodą pasirinkti ir koks jums tinkamiausias. Specialistas pasakys kaip pasiruošti ir kiek laiko laukti iki procedūros. Turėsite pakankamai laiko visam tam pasiruošti.