„Albadenta“ – moderni odontologijos klinika Alytuje

Nors Alytus– nėra plačiausią odontologijos klinikų asortimentą siūlantis Lietuvos miestas, rasti patogią kliniką, kurioje nereiktų laukti savo eilės keletą mėnesių, nėra lengva. Alytus miesto centre, Pulko g. 46 įsikūrusi odontologijos klinika „Albadenta“.

Kuo „Albadenta“ patraukli savo pacientams?

Modernios odontologijos klinikos „Albadenta“ paslaugas išbandę Alytaus gyventojai išskiria keletą šios klinikos privalumų. Tai – jaunatviškas odontologijos specialistų kolektyvas, kuris yra paslaugus, draugiškas, o kartu – profesionalus, besidomintis naujausiomis odontologijos technikomis. Pacientai taip pat pastebi ir vertina itin paslaugią odontologijos klinikos administraciją, kuri pacientu rūpinasi ne tik šiam atvykus į kliniką, bet ir išėjus iš vienos ar kitos procedūros.

Vienas didžiausių odontologijos klinikos „Albadenta“ privalumų – moderni įranga, kuria galima atlikti visas įmanomas odontologines procedūras:

  • profesionalią dantų higieną;
  • dantų protezavimą ir implantavimą;
  • paprastą ir estetinį dantų plombavimą;
  • ėduonies, dantų kanalų uždegimo, periodontito ir kitų dantų bei dantenų ligų gydymą;
  • dantų balinimą;
  • burnos chirurgiją;
  • rentgeno ir kitus tyrimus;
  • dantų tiesinimą ortodontiniais breketais.

Apie pagrindines šioje klinikoje atliekamas procedūras trumpai papasakosime šiame straipsnyje.

Profesionali burnos higiena – sveikų dantų garantas

Kaune įsikūrusioje odontoligijos klinikoje atliekama burnos higiena leidžia pacientams atsikratyti dantų ir dantenų apnašų. Profesionali burnos higiena reikalinga norint išvengti bakterijų kaupimosi burnoje, kuris sukelia dantų ėduonį, periodontitą ir kitas burnos ertmės ligas. Ši procedūra klinikoje atliekama naudojant pažangią dantų valymo sistemą, kuri leidžia ją atlikti pacientui nesukeliant nemalonių pojūčių.

Dantų protezavimas ir implantavimas – norintiems susigrąžinti pilnavertį gyvenimą

Netekus dantų, ne tik atsiranda puiki terpė burnoje veistis infekcijoms, bet ir pablogėja maisto kramtymo galimybės bei paciento psichologinė savijauta dėl neestetiškai atrodančios šypsenos. Odontologijos klinikoje „Albadenta“ atliekamas dantų protezavimas išimamais ar fiksuotais dantų protezais bei protezavimas ant implantų (dantų implantavimas). Šios procedūros pacientams leidžia pagerinti gyvenimo kokybę ir psichologinę būseną.

Estetinis ir paprastas dantų plombavimas – kuo jie skiriasi?

Dantų plombavimas – tai prarastų dantų audinių pakeitimas specialiomis medžiagomis, kad dantis nustotų gesti, jame nesikauptų pavojingi mikroorganizmai ir dantys galėtų atlikti savo įprastas funkcijas (atkandimo, kramtymo, atraminę ir estetinę).

Tuo tarpu estetinis dantų plombavimas – tai juvelyriškai tikslus visų dantų sluoksnių atkūrimas, kuris ne tik leidžia džiaugtis pilnavertiškai atliekamomis dantų funkcijomis, bet ir natūralia, nuo sveikųjų dantų nesiskiriančia danties išvaizda. Paprasta dantų plomba tokio efekto suteikti negali. Tokia plomba po kurio laiko ji pradeda keisti spalvą, trupa, netgi iškrenta. Estetinis dantų plombavimas – tai ilgalaikis danties atkūrimas. Jis taikomas ir tada, kai dantis paprasta plomba buvo jau ne kartą taisytas arba kai paprastos plombos dėti jau nebegalima (pavyzdžiui, pažeista didžioji danties paviršiaus dalis).