|

Kaunas – odontologų miestas

Kaunas – jūsų gimtasis miestas? Gal Kaune gyvenate tik studijų metais? O gal į Kauną persikėlėte tik brandžiame amžiuje? Kad ir kaip ten bebūtų, jei gyvenate Kaune, tikrai turite savo mėgstamas vietas, kuriose įprastai lankotės. Pavyzdžiui, kur jūs mėgstate pietauti ar vakarieniauti su šeima, draugais ar mylimuoju (mylimąja)? Kaip ir kur leidžiate laisvalaikį? Kur perkate rūbus, maistą, avalynę? Kur remontuojate ar plaunate mašiną bei kur pilatės degalus? Kur darotės manikiūrą ar pedikiūrą bei kur kerpatės plaukus? O kur taisotės dantis?

Odontologijos klinika neabejotinai turėtų būti įtraukta į jūsų lankomų vietų sąrašą. Žinoma, vizitai pas odontologą nėra tokie jau ir dažni: paprastai užtenka kelių kartų per metus, kai atliekama profilaktinė apžiūra ir padaroma burnos higiena. Kita vertus, jei turite nusiskundimų, vizitai gali būti ir dažnesni. Gal jums reikia užplombuoti karieso pažeistą dantį? Gal jus vargina dantenų uždegimas? O gal jums trūksta danties ir norite jį atkurti?

bedanciamsJei į paskutinį klausimą atsakėte teigiamai, jums reikėtų pasidomėti dantų atkūrimo galimybėmis. Ar žinojote, kad dantų implantacija – pažangiausias ir moderniausias dantų atkūrimo būdas? Dantų implantai Kaune (ir visuose kituose miestuose) yra kokybiški, patvarūs, ilgaamžiai, nealergizuojantys. Pakalbėkime apie tai plačiau.

Nesamo danties vietoje gali būti įsodintas implantas. Tai daroma specialių instrumentų pagalba: pirmiausia atliekamas nuskausminimas, tada dantenos yra atsluoksniuojamos, padaroma reikiamo dydžio ertmė, kol galiausiai implantas yra įsriegiamas į kaulą. Žaizda susiuvama, po tam tikro laiko išimami siūlai, ir kantriai laukiama, kol implantas prigis. Po maždaug trijų mėnėsių trūkstamo danties vietoje jūs jau turėsite danties „šaknį”, ant kurios bus atliekami tolimesni protezavimo darbai.

Ši procedūra atliekama ne visose Lietuvos odontologijos klinikose, nes ne visi odontologai specializuojasi dantų implantavimo srityje. Bet dantų implantai Kaune tikrai yra lengvai prieinami: nesunkiai rasite odontologą, kuris atliks norimą procedūrą. Be to, nepamirškite, kad implantacija suteikia galimybę atkurti ne tik vieną dantį, bet ir keletą, ar net visus dantis. Todėl jei jūs nebeturite dantų ir esate nepatenkintas išimamų dantų protezų trūkumais, ieškokite patikimo odontologo, kuris jums patvirtins, kad dantų implantai yra idealiausias būdas norint vėl džiaugtis skaisčia šypsena ir sugrąžinta valgymo kokybe. Juo labiau, kad dantų implantai gali būti įsodinti bet kurio amžiaus žmogui, jei tik jis yra pilnametis.

Apibendrindami norėtume dar kartelį akcentuoti, kad dantų implantai – puikus būdas atkurti prarastus dantis. Ir visai nesvarbu, kaip jūs juos praradote: dėl ligų, traumų ar senatvės, dantų implantai leis jums pamiršti visus iki šiol nesamų dantų keltus rūpesčius. Rezultatas bus stulbinantis: estetiški, tvirti dantys, kurie, svarbiausia, tarnaus jums labai ilgai (jei tinkamai juos prižiūrėsite, jie bus funkcionalūs net keliasdešimt metų).