10 faktų, kurių tikriausiai nežinojote apie krūtų didinimą

Krūtinės didinimo operacijaKrūtų didinimas – tai operacija, kurios metu natūrali moters krūtinė padidinama dirbtiniais silikoniniais ar fiziologinio tirpalo užpildais arba natūraliais pacientės kūno riebalais. Jeigu atliktumėte anoniminę savo draugių, giminaičių, bendradarbių ir kitų pažįstamų moterų apklausą apie jų pasitenkinimą savo natūralios krūtinės dydžiu, greičiausiai nustebtumėte dėl jos rezultatų: ko gero, bent trečdalis jų sakytų, kad jų krūtinė joms atrodo per maža, o gal net pavyktų išsiaiškinti, kad kuri nors respondentė jau domėjosi ar netgi pasinaudojo krūtų didinimo procedūra. Šiame straipsnyje nenagrinėsime krūtų didinimo operacijos „pliusų“ ar „minusų“, nebandysime įtikinti, kad tokios procedūros jums reikia arba ne, tiesiog pateiksime keletą įdomių faktų apie krūtų didinimą.

  1. Krūtų didinimo operacija 2014 metais buvo pati populiariausia plastinė operacija pasaulyje. Pernai savo natūralias krūtis vien Amerikoje pasididino maždaug trečdalis milijono moterų. Vyrai grožio klinikose labiau linkę darytis krūtų mažinimo operaciją – vadinamųjų „moteriškų krūtų“ pašalinimą.
  2. Krūtų didinimas naudojant smulkios tekstūros implantus yra kokybiškesnis: oda, joje „patalpinus“ tokius implantus, raukšlėjasi mažiau nei krūtinę padidinus implantais, turinčiai šiurkščią tekstūrą.
  3. Atliekant krūtų didinimo operaciją, pjūviai gali būti daromi trijose vietose: pažastyje, po krūtimi arba spenelio alveolės srityje. Pastarasis variantas leidžia sumažinti rando matomumą iki minimumo.
  4. Pirmosios plastinės krūtų didinimo operacijos buvo atliekamos jau devynioliktame amžiuje. Tiesa, jos neretai baigdavosi mirtimi, nes į natūralias moters grožybes tuometiniai chirurgai leisdavo tokias medžiagas kaip ožkos pienas ar gyvūnų kaulinė medžiaga.
  5. Krūtų didinimas neturi įtakos kūdikio maitinimui krūtimi. Svarbiausia tinkamai prižiūrėti dirbtines krūtis, laiku kreiptis į specialistą iškilus bent menkiausiam įtarimui, kad „kažkas negerai“.
  6. Keletą dienų po krūtų didinimo operacijos negalima skristi lėktuvu, nes „šviežiai įstatyti“ implantai jautriai reaguoja į slėgio pasikeitimus.
  7. Pacientėms, neturinčioms 18 metų, krūtų didinimo operacija nerekomenduojama. Vis dėlto gavus tėvų leidimą ir esant ypatingoms aplinkybėms tokia operacija atliekama net jaunesnei merginai.
  8. Krūtų didinimo operaciją galima pasidaryti „išsimokėtinai“.
  9. Dažniausiai mažą krūtinę turinčios moterys yra taip nusivylusios savo natūralių krūtų dydžiu, kad plastikos chirurgams tenka jas atkalbinėti nuo pernelyg drastiškus pokyčius atnešiančios krūtų didinimo operacijos. Geriausia krūtinę didinti vienu ar dviem dydžiais.
  10. Dirbtiniu būdu padidintas krūtis atskirti labai sunku. Vis dėlto yra keletas būtų tai nustatyti, pavyzdžiui, jei viršutinė krūtinės dalis yra labai putli, galima įtarti, jog ji dirbtinė. Dar vienas įdomus faktas: natūrali moters krūtinė (tiksliau, jos spenelis) nuo jos smakro yra nutolęs per maždaug 25 centimetrus ir jei šis atstumas yra gerokai mažesnis, krūtinė greičiausiai nėra tikra. Galiausiai tikros krūtys beveik niekada nebūna simetriškos, tuo tarpu dirbtinės krūtys yra vienodo dydžio ir simetriškos.