Estetinio dantų plombavimo paslaugos Alytuje

Alytuje gausu odontologijos klinikų ir grožio centrų, teikiančių įvairias dantų gydymo ir jų gražinimo procedūras. Beveik kiekviena tokia įstaiga sostinėje teikia ir estetinio plombavimo paslaugas. Kas yra estetinis dantų plombavimas? Kam reikalinga ši procedūra? Kur kreiptis norint atlikti estetinį dantų plombavimą Alytuje? Atsakymai – šiame straipsnyje.

EstetinisPuikus būdas atkurti patrauklią šypseną

Estetinis plombavimas – tai vienas iš būdų restauruoti dantis. Procedūra leidžia pakoreguoti dantų formą, spalvą, tekstūrą, suteikti jiems natūralaus blizgesio ir skaidrumo. Estetinis dantų plombavimas rekomenduojamas žmonėms, kurių dantys pagelto nuo rūkymo, papilkėjo, nuskilo, taip pat norintiems panaikinti nepageidaujamą tarpelį tarp dantų ar suteikti dantukui gražesnę formą.

Estetinis plombavimas išsaugo visus danties audinius, jie išlieka nepažeisti. Dažniausiai ši procedūra taikoma priekiniams paciento dantims pagražinti, tačiau gali būti atliekama ir krūminių dantų restauracija.

Estetinio dantų plombavimo nauda

Estetinis plombavimas yra naudingas tiek norint palaikyti tinkamą burnos higieną, tiek pagerinti savo savijautą galint nevaržomai šypsotis. Ši procedūra yra nepavojinga burnos mikroflorai, nes yra biologiškai suderinama su žmogaus dantų ir dantenų audiniais. Kitaip nei laboratorinė dantų restauracija, estetinis plombavimas nereikalauja dantų emalio ir dalies kitų dantų sluoksnių pašalinimo.

Gražiai šypsenai atkurti estetinio plombavimo procedūros metu pakanka atnaujinti nuo keturių iki šešių dantų. Taigi, pacientas išleidžia mažiau pinigų dantų gražinimo procedūroms negu jų reikėtų dantis protezuojant ar implantuojant, o jo šypsena pastebimai pasikeičia jau po pirmojo vizito odontologijos klinikoje. Nevaržomai šypsotis galintis žmogus labiau pasitiki savimi, laisviau bendrauja su aplinkiniais, todėl jo psichologinė būklė pagerėja.

Rekomendacijos prieš procedūrą ir po jos

Prieš estetinio dantų plombavimo procedūrą pacientui rekomenduojama atlikti burnos higieną. Taip išvengiama sunkiai dantų šepetėliu ir siūlu pasiekiamų maisto likučių bei kitų apnašų, kurios, tinkamai nenuvalytos, gali sukelti nepageidaujamas reakcijas plombuotų dantų paviršiuje.

Po procedūros reikia saugoti dantis: nekąsti jais kieto maisto, atidžiai valyti, maistą kąsti mažais kąsneliais. Bent kartą per metus patariama dantis poliruoti specialiai tam skirta deimantine pasta.

Nereiktų išsigąsti, jei praėjus keletui dienų ar savaičių po procedūros, nuskyla dalis restauruoto danties. Tokiu atveju reikia kreiptis į estetinį plombavimą atlikusį specialistą. Visos estetinio restauravimo procedūros tokiu atveju kartoti nereikia.

Alytuje – nauja klinika, teikianti estetinio plombavimo paslaugas

Neseniai savo duris atvėrė odontologijos klinika „Albadenta“. Alytaus centre įsikūrusi klinika savo pacientams siūlo odontologijos procedūras, tarp jų ir estetinį dantų plombavimą. Alytaus klinikoje „Albadenta“ įrengti 4 odontologijos kabinetai, todėl pacientams nereikia ilgus mėnesius laukti eilėje norint pagražinti savo šypseną.