Kaip greitai numesti svorio per savaitę?

papildai svorio mažinimui

Greitas svorio metimas yra labai žalingas. Tokį svorio metimą galima pateisinti, kai sportininkas ruošiasi pasirodymui ar nuotakai reikia įsitaisyti į vestuvinę suknelę. Kitais atvejais tai smurtas prieš kūną. Be to, svoris visada grąžinamas su didele marža.

Vienas iš patikrintų būdų kaip galima greitai ir efektyviai numesti svorio, tai vartoti maisto papildus lieknėjimui Proteinas.lt.

Mes jums pasakysime, kaip numesti svorio per savaitę ir kas nutiks jūsų kūnui po tokio didelio svorio metimo. Ir jūs jau patys nusprendžiate, kas jums tinka, o kas ne.

Kaip numesti svorio per savaitę?

Internete nuolat kalbama apie veiksmingas dietas, stebuklingus vaistus ir produktus, padedančius sulieknėti: aitriąją papriką, citrinos griežinėlį, bruknių lapus ar kokį kokteilį. Tiesą sakant, nėra produktų, kurie degintų riebalus ar žymiai pagreitintų medžiagų apykaitą. Todėl vienintelis būdas numesti svorio – didinti aktyvumą ir sukurti kalorijų deficitą.

Vienintelis būdas numesti svorio yra padidinti aktyvumą ir sukurti kalorijų deficitą.

1 ŽINGSNIS. Padidinkite nueitų žingsnių kiekį iki 12 000 ir daugiau

Mūsų kūnas paklūsta energijos tvermės dėsniui, todėl lieknėjimo principas yra paprastas: išleisk daugiau kalorijų nei gauni. Norėdami atsikratyti papildomų svarų, turite padidinti fizinį aktyvumą. Kai organizmas nebeturės kur papildyti atsargų kitam krūviui, jis pasisuks į savo slėptuvę ant pilvuko – tai lems svorio kritimą.

Sąlyginis dienos aktyvumo rodiklis yra 10 000 žingsnių. Tačiau norint greitai numesti svorio, jį reikia padidinti bent iki 12 000, o geriausia padvigubinti.

Pavyzdžiui, pabandykite eiti į darbą pėsčiomis, lipkite laiptais, ilgai pasivaikščiokite su šunimi – taip palaipsniui priaugsite 20 000 žingsnių.

20 000 žingsnių norma yra sąlyginė. Jį galima pakeisti kitais fiziniais pratimais arba derinti veiklą. Beveik kiekvienas išmanusis telefonas turi žingsnių skaitiklį, tačiau kūno rengybos apyrankės ir kūno rengybos laikrodžiai skaičiuojami dar tiksliau.

2 ŽINGSNIS. Sumažinkite kalorijų skaičių 25 %

Kūnas visada stengiasi išgyventi – jam tai yra pagrindinė užduotis. Kad palaikytų gyvybę, ji turi maitinti smegenis, pumpuoti kraują, aprūpinti ląsteles maistinėmis medžiagomis ir atsikratyti atliekų. Šiam darbui organizmui reikia energijos: jos galima gauti iš maisto arba paimti iš savo atsargų. Taigi, jei sukursite kalorijų deficitą, kūnas bus priverstas eikvoti energiją iš savo atsargų.

Sumažinkite kalorijų kiekį 25%. Pavyzdžiui, jei paprastai suvalgote 1800 kalorijų, tai visą savaitę turite suvalgyti 1350 kalorijų.

Apskaičiuokite savo tarifą skaičiuoklės pagalba.

Išimkite ketvirtadalį porcijos. Jei niekada nesusidūrėte su maistu ir jo kaloringumu, patariame tiesiog ketvirtadaliu sumažinti įprastos porcijos dydį.

Sumažinkite visą dietą, o ne tik vieną produktą: iš prancūziškos mėsos negalite pašalinti visų bulvių, bet suvalgykite visą mėsos porciją. Todėl įdėkite juos abu, bet mažiau 25%.

Valgykite subalansuotai

 Stenkitės valgyti savo 1350 kalorijų ne iš sausainių ir šokolado, o valgyti subalansuotą maistą su dribsniais, vištiena, kalakutiena, daržovėmis, varške ir pan. Taigi turėsite daugiau energijos fizinei veiklai.

Valgykite tinkamomis proporcijomis. Kad organizmas tinkamai veiktų, reikia baltymų, riebalų ir angliavandenių. Todėl jei nuspręsite ilgam atsisakyti bet kurios maistinės medžiagos, tai labai pakenks jūsų sveikatai. Pavyzdžiui, merginai gali netekti mėnesinių ciklo, o jauno vyro lytinis potraukis sumažės. Todėl rekomenduojame suvartoti kalorijas tinkamu santykiu:

Laikykitės plokštelės taisyklės. Jei jums sunku susitvarkyti su kalorijomis, yra paprastesnė svorio metimo dieta – lėkštės taisyklė. Štai iš ko turėtų būti pagaminta plokštė:

  • Pusė: šaltai apdorotos salotos arba daržovės
  • Ketvirtadalis: mėsa, paukštiena arba žuvis
  • Ketvirtadalis: ryžiai, bulvės, grikiai arba makaronai

3 ŽINGSNIS. Nueikite į masažą

Net ir metant svorį gali padėti specialus masažas – rankinė lipoplastika. Lipoplastikos metu suskaidomi poodiniai riebalai. Vietinis svorio netekimas neįmanomas, tačiau paveikti problemines vietas vietinio masažo pagalba visiškai įmanoma.

Šaltinis: https://proteinas.lt