Penio ilgio ir pločio matavimo taisyklės

Penio matavimo taisyklės

Rinktis sargius galima ir reikia pagal daugelį aspektų. Storumą, žinoma, papildomus malonumus, kuriuos jis suteikia, ir tuo pačiu spalvą, net aromatą bei t.t. Visgi, svarbiausias kriterijus yra dydis. Tik tokiu atveju, kai sargiai yra tinkamo dydžio – galite būti ramūs, kad seksas tikrai bus saugus.

Kaip rasti tinkamo dydžio sargius? Ogi išmatuoti ilgį bei plotį. Kaip? Pateiksime bazinę info čia. O kaip sustiprinti seksualinę aistrą? Powertabs – papildai Jums suteiks ilgalaikį seksualinės aistros ir ištvermės sustiprėjimą.

Tikimės, kad tai Jums padės paprasčiau apsipirkti ir tuo pačiu mėgautis malonumais be jokio neigiamo poveikio.

Penio ilgio matavimas

Pirmiausia reikia išmatuoti penio ilgį. Viską padaryti yra labai paprasta, tik reikia liniuotės ir tuo pačiu laiko. Matavimus reikia atlikti tris kartus per parą: ryte, per pietus ir vakare. Žinoma, matavimo metu erekcija turi būti maksimali. Kaip tik tokia, kai yra dedamas prezervatyvas.

Pamatavus tris kartus reikia sudėti rodmenis, padalinti iš trijų. Gaunamas vidurkis, kuris padeda gana aiškiai matyti – kokio ilgumo sargio Jums reikia.

Matuoti reikia nuo penio galvutės iki kūno dalies. Kai kurie matuoja trumpesnį atstumą, kadangi teigia, jog sargis niekada nebus tiksliai uždėtas iki kūno. Taip, nebus, tačiau rodmenys, kurie yra pateikti arba prezervatyvų pakuočių yra nurodyti penio, kuris matuotas nuo galvutės iki kūno. Taigi, ir Jums taip siūlome matuoti, jeigu norite tiksliai žinoti savo ilgį ir tuo pačiu pagal tai rinktis tinkamiausią prezervatyvą.

Penio apimties pavatavimai

Kai ilgis jau yra žinomas – laikas matuoti penio storumą, jo apimtis. Tam galima rinktis liniuotes, kurios yra lanksčios arba paprasčiausiai matuoti su virvele, siūlu, kuris vėliau pridedamas prie standaus metro ir matoma – koks yra storumas.

Matuojant penio plotį reikia taip pat tai daryti tris kartus per parą: ryte, per pietus ir vakare. Taip pat gauti duomenys yra sudedami, po paskui dalinami ir gaunamas vidurkis.

Tiesa, šiuo atveju svarbu yra tai, kad penis būtų matuojamas trijose pozicijose. Lygiai taip pat yra vedamas vidurkis, kuris padeda kuo tiksliau numatyti apimtis.

  1. Matuojamas storumas greta penio galvutės.
  2. Penio viduriukas.
  3. Vieta, kuri yra kuo arčiau kūno.

Pasikartosime, kad gavus rezultatus yra vedamas vidurkis, kuris padeda numatyti – kokio storumo yra Jūsų penis ir tuo pačiu pagal tai – koks reikalingas prezervatyvas.

Kokie yra sargių dydžiai?

Kai jau tiksliai žinote ilgį bei plotį – dažniausiai rasti tinkamo dydžio sargius nebus sunku. Dažniausiai yra pateikti rodmenys nuo iki arba reikia rinktis tokius, kurie yra arčiausiai Jūsų rodmenų. Kelis pavyzdžius pateiksime žemiau.

  1. Penio apimtis yra iki 100 mm., o plotis dažniausiai pagal standartą yra iki 47 mm. pločio.
  2. Varpos apimtis 100 – 110 mm., sargiai nuo 49 iki 52 mm. pločio.
  3. Penio apimtis 110 – 120 mm., prezervatyvai yra nuo 53 iki 57 mm. pločio.
  4. Penio apimtis 120 – 130 mm., prezervatyvai nuo 57 iki 62 mm. pločio.
  5. Varpos apimtis 130 – 140 mm., sargiai yra nuo 62 iki 67 mm. pločio.
  6. Varpos apimtis 140 – 160 mm., nuo 69 mm. pločio sargiai.

Vyrų varpos dydis pasaulyje

Nors daugelis moterų patvirtintų, kad svarbiausia yra ne dydis, visgi, daugeliui vyrų vis tiek labai smagu pasipuikuoti, kad jų peniai yra dideli. O kaip gi atrodo pasaulis?

Apačioje pamatysite statistiką iš www.ladbible.com puslapio, kuriame matyti vyrų penių dydžiai pagal tautas. Rodmenys – 2022-ųjų metų.

Parengta pagal prezervatyvai.net informaciją.