|

Dantų implantacijos procedūra iki galutinio rezultato

Jeigu susidomėjote dantu implantacija, pirmiausia Jums reikia daug ką apie ją sužinoti. Yra ne vienas klausimas į kuri ieškote atsakymo ir ne vienas dalykas, apie kurį Jums reikėtų gerai pamąstyti prieš pradedant procedūras susijusias su implantacija. Pirmiausia dar prieš pirmąją konsultaciją su odontologu Jūs turite žinoti, kad dantu implantai kainuoja nemenkus pinigus, todėl į gražią šypseną reikės investuoti. Taip pat atkreipkite dėmesį į savo dienotvarkės galimybes. Dantų implantacijos procedūra nėra greitas rezultatas, tai truks ne vieną mėnesį, o kunsultacijos su odontologu bus nuolatinė Jūsų gyvenimo dalis, todėl jeigu nuolat skundžiatės laiko stoka, tuomet turėtumėte rimtai pasvarstyti ar galėsite pakankamai laiko skirti dar vienam reikalui.

Dantų implantacijos procedūraDantu implantai vilioja ne vieną gražios šypsenos trokštantį žmogų, tačiau nereikėtų į šią procedūra žvelgti ypač lengvai. Vis dėlto dantu implantacija yra chirurginė, gana rimta operacija. O jeigu planuojate nuostabią šypseną turėti jau rytoj, tuomet taip pat nusivilsite, nes dantu implantacija trunka ne vieną mėnesį ir gali užsitęsti net iki metų. Taigi, jeigu jau susipažinote su pagrindiniais galimais trukdžiais šiai operacijai, ir manote, kad galite skirti pakankamai laiko ir pinigų dantų implantacijai, turite žinoti, kad kartais dantų implantacija nėra atliekama. Tačiau jeigu esate pilnametis, galite būti ramus, nes Jūsų žandikauliai, dantys ir dantenos yra susiformavę, todėl operacija bus atlikta. Dantų implantai nededami tik asmenims iki 18 metų.

Pirmasis vizitas pas odontologą

Pirmą kartą apsilankius pas odontologą dėl dantų implantacijos, pirmiausia bus apžiūrėti Jūsų dantys ir burnos ertmė. Odontologas patikrins ar Jums gali būti atlikta dantu implantacija. Jeigu bus kokių nors burnos higienos pažeidimų, tuomet pirmiausia reikės Juos išgydyti. Retai, tačiau prieš dantų implantavimą gali tekti atlikti sinuso dugno pakėlimo operaciją. Sinuso dugno operacija yra atliekama kai tam tikrose vietose žandikaulio kaulas yra atrofavęsis, todėl nebus pakankamai kaulinio audinio tinkamai įtvirtinti implantą. Kaulas dažniausiai atrofuojasi dėl to, kad negauna tinkamo krūvio, o tai dažniausiai būna kai toje vietoje nėra danties (jis yra iškritęs). Su odontologu taip pat aptarsite visą proceso eigą, kainas, procedūrų kiekį ir t. t.

O kas toliau?

Iš tiesų Jūsų laukia ilgas procesas. Pirmiausia Jūsų laukia dantų implantų įgręžimas į kaulinį audinį, tada reikės keletą mėnesių laukti kol sraigtelis suaugs su kauliniu audiniu, o tik tada bus galima uždėti dantų karūnėles. Nepamirškite, kad visas procesas gali trukti labai ilgai, o lankytis pas odontologą reikės nuolat, nes implantacija reikalauja kruopštumo. Žinoma, už kiekvieną vizitą, darbą ir medžiagas reikės mokėti, tačiau rezultatai nenuvils, nes dantu implantai Jums suteiks nepriekaištingą, akinančią ir amžiną šypseną.