Efektyvus ir ilgalaikis būdas spręsti odos problemas

Graži odaŠių dienų dermatologija sprendžia daugelį odos problemų ir ligų. Randai, apgamai, pigmentinės dėmės, strijos – tai tik keletas odos defektų, vis dažniau kankinančių ne tik moteris, bet ir vyrus. Yra sukurta galybė kosmetinių priemonių, kurie, pasak to, kas rašoma jų instrukcijose, turėtų kone stebuklingai išgelbėti nuo odos grožiui kenkiančių problemų. Deja, nei specialūs kremai, nei losjonai neretai ne tik neduoda jokio pastebimo efekto, bet ir brangiai kainuoja, gydymas jais užtrunka ilgai, o odos problemos ilgainiui vėl atsinaujina.

Dėl šios priežasties vis dažniau atsigręžiama į dermatologijos klinikas. Dermatologijos – arba kitaip – odos klinikos savo paslaugas teikia tiek Vilniuje, tiek Kaune, tiek kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Jose naudojami specialūs lazeriai, gelbstintys pacientus ne tik nuo anksčiau išvardintų odos problemų, bet ir išsiplėtusių venų, nuospaudų, karpų, grybelio, nereikalingų plaukelių, veido raudonio. Naudojant lazerius, galima nechirurginiu būdu, be skausmo atjauninti veido ir kūno odą, kovoti su akne ir jos paliktais randais.

Daugelis procedūrų, atliekamų lazeriu, rezultatų efektyvumu prilygsta plastinei chirurgijai. Visgi lazerinis gydymas turi nemažai pranašumų, lyginant su invaziniu: gydymas šiuo būdu yra saugesnis, malonesnis ir trumpesnis, efektas matomas iš karto (nereikia laukti, kol atslūgs ištinimas ar sugis siūlės), nereikalingas guldymas į ligoninę. Odos klinikose teikiamos paslaugos yra tinkamas bet kuriam odos tipui.

Dermatologijos srityje dirbantys specialistai saugiai, neskausmingai ir greitai pašalina net labai įsisenėjusius odos defektus, o rezultatas laikui bėgant darosi vis labiau pastebimas. Procedūrų metu pacientams nereikalinga anestezija, nes speciali šaldanti technologija leidžia bet kurią ordos gražinimo procedūrą ištverti lengvai ir be skausmo.

Dermatologijos klinikų paslaugomis pasinaudoję pacientai teigia, kad odos gražinimo procedūros nekelia diskomforto, padeda sumažinti ar visiškai pašalinti skausmą, kurį sukelia įsisenėjusios odos problemos. Dermatologijos specialistų paslaugos ypač džiugina moteris: lygesnė, skaistesnė, švelnesnė oda, išlygintos raukšlės, sutvarkyti išsiplėtę kapiliarai, pašalinti randeliai padeda pasijusti gražesnei ir jaunesnei.

Odos klinikose dirbantys specialistai, teikdami profesionalias paslaugas, padeda iš naujo atrasti save: gražesnė oda stiprina pasitikėjimą savimi, išnykęs skausmas pagerina gyvenimo kokybę. Pašalinus ilgai negydytas odos ligas, sumažėja emocinis stresas, pagerėja santykiai su aplinkiniais.