Greitas ir efektyvus 4D veido atjauninimas lazeriu

4d veido atjauninimo procedūra klinikojeNuo odos paviršiaus iki giliausių jos sluoksnių, iš vidaus ir iš išorės, naudojant net keturias skirtingas technologijas – toks yra 4D veido atjauninimas lazeriu. Tai greitas ir efektyvus bei šiuolaikiškas būdas turėti jauną, lygią ir skaisčią odą. Ši procedūra atliekama grožio klinikose, pavyzdžiui, Vilniuje dermatologijos klinikoje.

Kitaip nei plastinės operacijos, 4D veido atjauninimas nėra invazinė procedūra, taigi jos metu neprireikia skalpelio, o po jos nelieka randų. Procedūros metu visi odos sluoksniai yra veikiami lazerio bangomis – jų skleidžiama šviesa bei šiluma. Dėka 4D veido atjauninimo, pristabdomi dėl senėjimo procesų vykstantys kolageno ir elastino skaidulų pokyčiai ir paskatinamas šių medžiagų atsinaujinimas. Po procedūros dingsta odos išsausėjimo ir suglebimo problemos, išnyksta raukšlės, pigmentinės dėmės, randeliai. Grįžta odos skaistumas, pašviesėja paakiai.

4D veido atjauninimas leidžia paveikti ne tik viršutinį odos sluoksnį – epidermį, bet ir paviršinę bei giliąją dermą. Priklausomai nuo odos problemų, keturios odos atjauninimo technologijos („Smooth lifting“, „Frac 3“, „Piano“ ir „Superficial“) yra derinamos tarpusavyje kiekvienam pacientui sukuriant individualią gydymo programą.

Pirmas 4D veido atjauninimo procedūros etapas – „Smooth lifting“. Per burnos gleivinę lazeriu šildomas gilusis odos sluoksnis. Tai paskatina kolageno skaidulų suaktyvėjimą ir naujų skaidulų susidarymą. Kolagenas sustangrina odą, padidina jos elastingumą, oda tampa putlesnė, tarsi ją užpildžius injekcija.

Antrasis etapas – „Frac3“. Jis veikia dermą. Odoje atsiranda daug nedidelių, mikroskopinių odos plotų (salelių), kuriuose labai greitai padidinama odos temperatūra. Tose vietose pagreitėja kolageno gamyba, oda sustangrėja, pasitempia, nuskaistėja. Aplink aukštos temperatūros paveiktas odos „saleles“ esanti oda nėra pažeidžiama, tačiau teigiami pokyčiai prasideda ir jose.

Trečiasis etapas – „Piano“. Ši 4D veido atjauninimo procedūra įkaitina odą palaipsniui. Aukšto dažnio lazerio bangos sušildo odą, taip papildydamos „Frac3“ procedūros efektą. Oda sustangrėja nuo pat viršutinio sluoksnio iki giliosios dermos.

Paskutinis etapas – „Superficial“ procedūra. Lazeriu atliekamas odos paviršiaus šveitimas, kuris išryškina kitų trijų etapų metu pasiektus odos pokyčius, išlygina odą. „Superficial“ technologija leidžia pašalinti odos defektus, todėl ji pradeda sveikai švytėti.

Taigi, 4D veido atjauninimo privalumai yra akivaizdūs: tai nechirurginė, neskausminga procedūra, kurios rezultatai matomi iš karto, o gijimo periodas yra trumpas. Procedūrą galima atlikti ištisus metus, o esant poreikiui kartoti kone kas mėnesį. Veido oda atjauninama ne tik viršutiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose, todėl procedūros efektas trunka net iki vienerių metų.

Po 4D veido atjauninimo oda ne tik sustangrėja ir tampa elastingesnė, bet ir pagerėja jos tonusas. Ši technologija leidžia sumažinti ar visiškai panaikinti veido raukšles, pigmentines dėmes. Po procedūros kurį laiką oda būna paraudusi, tačiau šis šalutinis poveikis išnyksta per vieną parą.