|

Kaip gyvenimo kokybei gali pasitarnauti dantų implantai

Vyras su dantų implantaisDaugiau kaip 30 metų dantų šaknis įmanoma atkurti beveik visiškai, naudojant dantų implantuos. Šis šiuolaikinis metodas yra kliniškai išbandytas ir taikomas mediciniškai. Dantu-implantai.lt klinikoje dirbantys kvalifikuoti burnos chirurgai siūlo patrauklų ilgalaikį sprendimą savo pacientams netekusiems vieno, kelių dantų ar esant bedančiam žandikauliui.

Kiekvienas prarastas dantis turi savo istoriją: atsiradusio tarpo priežastis gali būti nelaimingas atsitikimas, galbūt blogi genai arba kiauras dantis ar periodontitas. Nepaisant priežasties, pacientai nori tinkamai kramtyti, jaustis patikimą pastovumą, būti patrauklūs. Visa tai įmanoma turėti dantų implantų pagalba.

Kai dantys yra sveiki, jų šaknys visą kramtymo jėgą perduoda žandikauliams, tada dantis išlieka stabilus. Tačiau jeigu trūksta vieno ar kelių dantų, šios kramtymo jėgos neveikia žandikaulio ir kaulas gali pradėti irtis. Danties implantas gali padėti išvengti nuolatinio kaulo irimo, nes pakeičia natūralia danties šaknį.

Dantu-implantai.lt klinikos burnos chirurgai pasakoja, kad norint sėkmingos danties implantacijos yra itin svarbi tiksli paciento diagnozė, konsultacija ir sudarytas individualus gydymo planas ir aišku profesionalus odontologijos gydymas.

Dantų implantus galima sriegti tuoj pat, kai nustoja augti žandikaulis. Taigi jauniems pacientams dantų implantuos galima naudoti tik tada, kai jų žandikauliai visiškai išsivysto. Kitame amžiaus spektro gale amžiaus riba netaikoma. Aišku svarbu, kad pacientui nėra nustatyta jokių reikšmingų medicininių rizikos veiksnių. Pacientas implantacijos metu nejaučia jokio skausmo, nes dirbtinė šaknis (implantas) yra įdedamas naudojant vietinę nejautrą. Po danties implantacijos gijimo laikotarpis labai priklauso nuo konkrečios medicininės situacijos. Praeina maždaug nuo šešių savaičių iki kelių mėnesių, kol danties implantas tvirtai įaugą į žandikaulį. Po dviejų savaičių yra pašalinami siūlai.

Taip pat reikia nepamiršti, kad norint ilgai džiaugtis dantų implantais, juos reikia prižiūrėti, kaip savo natūralius dantis. Reikalinga tinkama kiekvienos dienos burnos higiena bei reguliarus apsilankymas pas burnos higienistą.