Paveikslai – lengvas būdas atnaujinti interjerą

Nusprendėte atnaujinti namų interjerą? Turbūt pradėjote skaičiuoti būsimas išlaidas tūkstančiais. Nauji tapetai, kilimas, užuolaidos ir t. t. Tačiau yra vienas būdas, kuris padės atnaujinti interjerą stilingiau ir pigiau! Pasidomėkite namų aksesuarais ir susikurkite jaukią atmosferą. O kokie gi būna interjero aksesuarai? Jų būna labai įvairių. Tai įvairios dekoratyvinės pagalvėlės, vazos, paveikslai, toršerai, žvakės ir t. t. Leiskite pasireikšti savo fantazijai ir sukurkite jaukų namų interjerą pigiau. Kaip atnaujinti interjerą naudojant namų aksesuarus? Iš tiesų pagrindinis interjero atnaujinimo būdas – naujas spalvinis akcentas. Išsirinkite Jums patinkančią spalvą ir stenkitės įvesti į interjerą būtent tos spalvos aksesuarus. Jeigu senasis namų interjeras yra klasikinių blankių spalvų, tuomet įneškite į senąjį interjerą naujų spalvų. Išsirinkite vieną ar kelias tarpusavyje derančias spalvas. Jeigu sienos yra pastelinių šiltų spalvų, tuomet rinkitės ryškesnes šiltų spalvų detales. Puikiai tiks oranžiniai, raudoni, rudi ar žali šilti atspalviai. Jeigu interjeras šaltų spalvų (šaltai rausvas, violetinis), tuomet gyvinkite interjerą šaltomis ryškiomis spalvomis. Tai gali būti sodriai violetinių spalvų paveikslas, rožinė pagalvėlė ar vaza. Priešingai darykite jeigu turite ryškiaspalvį interjerą. Tuomet ant sienos kabinkite neiššaukiančių spalvų paveikslą, įsigykite švelnaus atspalvio sofos apklotą ir t. t.

Interjere

Ne paslaptis, kad žvakės suteikia namams jaukumo, todėl atnaujinant interjerą paranku būtų įsigyti didelę gražią žvakidę. Tai ne tik suteiks namams šilumos, bet ir bus stilinga interjero detalė. Visai nebūtina įsigyti naujo stalo jeigu senasis jau pabodo. Įsigykite norimos spalvos medinių, bambukinių ar medžiaginių padėkliukų ir stalas jau nebeatrodys nuobodžiai. O jeigu dairotės naujos sofos, verčiau pataupykite, nes išsiversti galima pigiau. Įvairos įprastos ir internetinės parduotuvės siūlo didelį sėdmaišų pasirinkimą. Rinkitės įvairių dydžių ir formų sėdmaišius, kurie atlieka ne tik fotelio, bet ir sofos funkcijas, o kainuoja žymiai pigiau. Nepamirškite atnaujinti sienų, tačiau verčiau ne tapetuoti iš naujo, bet pakabinti gražų paveikslą ar laikrodį. Įprastas paveikslas iš parduotuvės nekainuos nei 100 litų, todėl tikrai labiau apsimoka įsigyti meno dirbinį, o ne naujus tapetus ar dažus. Dvigubos išlaidos ir trigubas darbas, nes reikia ne tik nusipirkti, paruošti sienas bet ir perdažyti ar pertapetuoti. Gera idėja ne tik paveikslai, bet ir nuotraukos dailiuose rėmeliuose ar ant drobės. Foto paslaugas teikiančios firmos iš atneštos nuotraukos padarys paveikslą ant tikros drobės. Tai ne tik puikus būdas sukurti gražų interjerą, bet ir puiki dovana artimam žmogui.

Tinkamai parinktas paveikslas gali suteikti užbaigtumą interjerui. Jis užpildo sienas ir suteikia namams prabangos įspūdį. Jeigu neskaičiuojate pinigų, nemanykite, kad paveikslai yra „tik iš bėdos“. Tikriausiai Jūs galite sau leisti įsigyti autorinį žinomo dailininko paveikslą, kuris ne tik papuoš namus, bet ir turės išliekamąją vertą ir galėsite paveikslą perleisti iš kartos į kartą. Žinomų autorių paveikslai kainuoja nemažai, tačiau tai yra puiki investicija, nes meno dirbinių vertė laikui bėgant tik kyla.