Periodontologas

Siekiant turėti sveikus dantis reikia rūpintis ne tik jais, bet ir savo bendra sveikata ir, žinoma, dantenomis. Užtikrinus sveikas dantenas galima ženkliai sumažinti riziką įvairios dantų ligoms, tačiau jei jaučiate, jog Jūsų dantenos nėra sveikos (padidėjęs jautrumas, dažnas kraujavimas, skausmas) – kreipkitės į periodontologus.

Periodontologas, kuris jau daugelį metų specializuojasi periodontologinėse operacijose bei dantų implantavime gali padėti iškilus įvairios dantenų problemoms bei planuojant įsigyti dantų implantus.

Dažnu atveju dantenų kraujavimą žmonės linkę gydyti savais metodais, menkai tepadedančiomis priemonėmis, kurių įsigyja vaistinėse ar tiesiog didžiuosiuose prekybos centruose, tačiau vėliau, kuomet nedidelis gingvitas pereina į sudėtingesnę stadiją gydymas tampa gana sudėtingas ir ilgas, todėl svarbu laiku užkirsti kelią ligoms ir profilaktiškai lankantis pas odontologą pasidomėti ne tiks savo dantų situacija, bet ir dantenomis, o esant net gana menkoms problemoms pirmiau pasikonsultuoti su specialistu.

Neretai pacientai nė nežino apie jų tykančius pavojus. Dažna liga ir periodontintas, kurios pradžioje gali visai nesijausti. Kuomet periodontintas yra tik pradėjęs vystytis periodontologas gali nesunkiai ligą sustabdyti, tačiau tuo atveju, kai liga yra jau įsisenėjusių periodontologas siūlo chirurginį gydymą, kurio metu yra pašalinamos pažeistos dantenos, išvalomos vadinamosios kišenėlės bei dantenų ir kaulo formavimas. Bendrai visa procedūra yra pakankamai ilga, rezultatai įvertinami tik po kelių mėnesių, o juos lydi palaikomasis gydymas. Siekiant, kad tokio sudėtingo periodontologinio gydymo neprireiktų būtina pasirūpinti tinkama burnos higiena, nepamirštant pasirūpinti ir savo dantenomis.

Periodontologas būdamas aukšto lygio kvalifikuotas specialistas nuolatos tobulinasi įvairiuose seminaruose, dalyvauja konferencijose, paskaitose, todėl yra pakankamai patyręs ir susipažinęs su naujausiomis periodontologijos ir odontologijos bėdomis ir jų sprendimų būdais, kuriuos pritaikydamas praktiškai padeda savo pacientams greičiau pasveikti bei ilgiau džiaugtis žavia šypsena nesijaučiant blogai dėl nereprezentatyvios dantų išvaizdos, prasto burnos kvapo ar kraujuojančių dantenų. Rinkdamiesi patyrusį savo srities specialistą nerizikuosite savo dantų ir dantenų sveikata, galėsite džiaugtis ilgaamžiškesniu gydymu ir kokybiškesnėmis medžiagomis.